MENU PRZEDMIOTOWE » WYBORY I REFERENDA » Wybory do Parlamentu Europejskiego

data publikacji:  07-03-2019 | 09:44
data ostatniej modyfikacji:  26-05-2019 | 11:50
autor dokumentu: Marzanna Fabian
edycja dokumentu: Marzanna Fabian


WYBORY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO 2019Postanowienie ws. zmiany w obwodowej komisji wyborczej w mieście Imielin.

 

OBWIESZCZENIE Okręgowej Komisji Wyborczej w Katowicach z dnia 30 kwietnia 2019 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na posłów do Parlamentu Europejskiego w okręgu wyborczym nr 11.

 

Postanowienie Komisarza Wyborczego w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w miescie Imielin.

 

Postanowienie Komisarza Wyborczego w sprawie zwołania pierwszych posiedzeń obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.

 

INFORMACJA Komisarza Wyborczego w Katowicach I z dnia 26 kwietnia 2019 r. o mozliwosci dokonywania przez  Pełnomocników komitetów wyborczych  dodatkowych zgłoszeń kandydatów do dnia 2 maja 2019 r. do godz. 12.00 w siedzibie Urzędu Miasta, do komisji wyborczych nr 1, 2, 3 i 4.
 

 

Obwieszczenie Burmistrza Miasta Imielin z dnia 23 kwietnia 2019 roku o numerach i granicach obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych oraz możliwości głosowania korespondencyjnego i przez pełnomocnika w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 roku.

 

 

Informacja Komisarza Wyborczego w Katowicach w sprawie numerów oraz granicach obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych oraz możliwości głosowania korespondencyjnego i przez pełnomocnika w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.

 

Wykaz komitetów uprawnionych do zgłaszania kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych

 

POSTANOWIENIE NR 44/2019 KOMISARZA WYBORCZEGO W KATOWICACH I z dnia 8 kwietnia 2019 r. w sprawie utworzenia odrębnego obwodu głosowania w Mieście Imielin w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.

 

Adresy stron internetowych komitetów wyborczych uczestniczących w wyborach do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.

 

 

Adresy stron internetowych komitetów wyborczych uczestniczących w wyborach do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.

 


 

 

Informacjao wykazie miejsc na terenie Imielina przeznaczonych na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów komitetów wyborczych w wyborach posłów do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.


Podaję do wiadomości publicznej wykaz miejsc na terenie miasta Imielin przeznaczonych na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów komitetów wyborczych w wyborach posłów do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r. 

Urzędowe obwieszczenia wyborcze na tablicach ogłoszeń zlokalizowanych:
    - ul. Imielińska przy Urzędzie Miasta Imielin;
    - ul. Imielińska naprzeciw Kościoła;
    - ul. Zachęty;
    - ul. Wyzwolenia; 
    - ul. Orla;
    - ul. Wandy;
    - ul. Grzybowa;
    - ul. Hallera (przy Stadionie Miejskim).

Plakaty wyborcze komitetów wyborczych na słupach ogłoszeniowych zlokalizowanych:
    - ul. Imielińska Rynek, obok przystanku autobusowego;
    - ul. Imielińska przy parkingu obok Domu Kultury „Sokolnia”;
    - ul. Imielińska w rejonie skrzyżowania z ul. Hallera, obok przystanku autobusowego;
    - ul. Dunikowskiego „Centrum Przesiadkowe przy Dworcu Kolejowym”. 

 

 

Zarządzenie Nr BM.0050.17.2019 Burmistrza Miasta Imielin z dnia 25 marca 2019r. w sprawie zapewnienia bezpłatnego umieszczania urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów komitetów wyborczych.  

 

Wykaz zawiadomień o utworzeniu komitetu wyborczego złożonych Państwowej Komisji Wyborczej w związku z wyborami do Parlamentu Europejskiego zarządzonymi na dzien 26 maja 2019_r

 

OBWIESZCZENIE  PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ  z dnia 27 lutego 2019 r. o postanowieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w sprawie zarządzenia wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego oraz o okręgach wyborczych i siedzibach okręgowych komisji wyborczych